Naše tvorba

Ceník našich služeb

Cenu, v našem případě nelze jednoznačně určit a škatulkovat do tabulek. Vždy se cena určuje dle konkrétní činnosti, složitosti projektu, vynaložené techniky a času. 

Každý projekt je jedinečný, a proto se nedá stanovit obecná cena.

Ceny, které se dočtete níže jsou pouze orientační. Každá zakázka je orpavdu jiná hned z několika faktorů, proto Vám zde nemůžeme vypsat přesný ceník. Můžete se alespoň zorientovat v jaké cenové realaci se Vaše zakázka bude pohybovat. Pokud Vás zajímá přesnější cenová relace, neváhejte nám napsat.

Naše služby

Natáčení

od 5.000Kč

Výsledná cena se určuje dle stanovených podmínek, náročnosti projektu a také využité technologie. Cena se pohybuje zhruba od 5 000 na natočení menšího projektu.

Letecké práce

od 3.000Kč

Při leteckých pracech se zohledňuje místo letu. Také je důležitý typ leteckých prací, zda se jedná o letecké snímkovaní, nebo natáčení. 20 upravených fotografií od 2 000kč a 10 minutový záběr od 3 000kč.

Střih videa

od 300Kč/h

Střih videa závisí dle složitosti dané zakázky. Obvyklá taxa se pohybuje od 300kč/h. Pokud se jedná o spolupráci na tvorbě vlogů na YouTube, cena bude upravena dle dlouhodobé spolupráce. 

Půjčovna

od 200Kč/den

Cena se odvíjí od druhu půjčovaného zboží. Veškeré ceny jsou uvedeny u každého produktu. Pokud máte zájem o speciální výběr zboží, na ceně se lze domluvit dle zapůjčeného zboží.

Kurzy

od 500č

Cena kurzu je daná ke každému zvlášť. Pokud ale chcete soukromý kurz, cena se bude určovat podle místa konání kurzu, jeho délce a probíraného tématu.

Merch

od 200Kč

Tato sekce se prozatím připravuje. Brzy budou k prodeji vybraná trička, mikiny a čepice s našim logem.

Stanovení ceny

Cena se stanoví podle jednoduchých principů. Vždy se snažíme vytvořit takové dílo, které se bude našemu zákazníkovi nejvíce líbít.

Náročnost

Záleží jaký druh videotvorby chcete vytvořit. Každý druh se liší od sebe svou náročností, například vytvoření svatebního videa je pro nás jednodušší, než například reklamní video nebo videoklip.

Použitá technika

Na moderní technologii si zakládáme. Snažíme se vždy pracovat s tou nejkvalitnější technikou, která bohužel ale stojí více investice, než základní kamery s příslušenstvím.

Vynaložený čas

Cena se bude také samozřejmě odvíjet od vynaloženého času, který do projektu vložíme. Jde nám především o kvalitně odvedenou práci, proto vždy výsledek konzultujeme se zákazníkem.

Cenové příklady

NEJČASTĚJŠÍ zakázky

Samozřejmě jsme schopni Váš svatební den zdokumentovat pouze pomocí fotografií. Máme za sebou již spoustu svatebních focení a vždy se na další velice těšíme. Naše fotoaparáty patří mezi profesionální výbavu a vždy rádi zkoušíme ruzné druhy zachycení okamžiku.

Cena nafocení svatby je od: 8.000 Kč

Cena natočení svatby je od: 10.000 Kč

Svatební ceník se rozděluje do dvou balíčku.

Základní balíček obsahuje:

1. Krátké video, které můžete sdílet na svých sociálních sítích a podělit se tak o svůj svatební den se svými přáteli. Dělka tohoto videa je cca. dvě minuty.

2. Dlouhé video „Svatební film“, ve kterém budé sestříhaný celý Váš svatební den. Dělka se vždy liší u každé svatby, ale průměrně je to okolo dvou hodin.

3. Základní balíček fotek, kde se budeme snažit zachytit ty nejlepší momentky. 

4. BONUS – dodáme Vám veškeré natočené/nesestříhané materiály, ať jsou Vaše vzpomínky úplné.

Cena základního balíčku je od: 12.000 Kč

Rozšířený balíček obsahuje:

Rozšířený balíček obsahuje veškeré body balíčku základního a navíc je využit DRON. S tímhle bonusem nastává ale spousta dalších starostí: obhlídka terénu, povolení majitele pozemku, školení ohledně bezpečnosti všech přítomných na svatbě a spousta dalšího, proto je rozšířený balíček cenově dražší.

Cena základního balíčku je od: 15.000 Kč

Na tuhle otázku nelze jednoznačně odpovědět. Záleží opět na druhu focení, místu a lokalitě, časové náročnosti, a mnoho dalšího. Jsme úplně otevřeni se na dané částce domluvit, takže se nám klidně ozvěte. 

Sestříhat video pro nás není žádný problém. Vždy se snažíme zrealizovat Vaší představu tak, aby jste byli co nejvíce spokojeni. U střihu se cena určuje dle vynaloženého času. Proto nelze jednoznačně říct, kolik bude obecně stát střih videa, protože každý projekt je odlišný a jinak náročný.

Cena střihu videa za hodinu: 300 Kč

Co se týká úplně nových projektů a spoluprací, které jsme ještě nedělali, tak tyto projekty budeme naceňovat dle domluvy.

ANO, velice rádi si vyslechneme veškeré Vaše nabídky. Dlouhodobé spolupráci ať už v podobě nabídky nebo poptávky jsme otevřeni a rádi si přečteme Vaše zprávy, tak neváhejte a napište nám.

Nemáte dostatek financí?

Pokud máte zajímavý projekt, který by jste rádi natočili nebo nafotili a nemáte dostatek financí, tak neváhejte a napište nám. Jsme otevření spolupráci, kdy nám bude odměnou reklama, nebo jiný druh odměny. Neváhejte nás kontaktovat, my už se nějak domluvíme.

Kontaktujte nás

POKUD MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ, NEVÁHEJTE NÁM NAPSAT

Close Menu
×

Cart