letecká tvorba

Letecké snímkování pomocí dronu

Jedinečný pohled

Pro získání překrásných záběrů z výšky jste ještě donedávna potřebovali drahé jeřáby, vyhlídkové vrtulníky nebo lanové systémy. Dnes všechnu tuto práci zastane jediné malé zařízení – dron.

Oblast využití dronů je velice široká. Jsme schopni nabídnout vám služby v podobě leteckého snímkování a natáčení (například pro účely svateb, událostí měst i soukromníků, realitní snímky) nebo kontrolní lety.
Při letech pracujeme maximálně pečlivě a precizně, aby výsledné video bylo konverzní a vizuálně poutavé.

Letecké snímkování

Chcete zaznamenat události
z jedinečné ptačí perspektivy? Využijte nejmodernější techniku pro dechberoucí snímky.

letecké natáčení

Zapomeňte na složité jeřáby nebo lanové systémy, pomocí leteckého natáčení dronů získáte unikátní záběry snadno a rychle!

kontrolní lety

Potřebujete zkontrolovat střechu, komín či jiné těžce přístupné prostory? S použitím bezpilotního letounu se jednoduše dostanete kamkoliv.

realitní trh

Získejte nové klienty pomocí jedinečných záběrů nabízené nemovitosti, a buďte tak o krok napřed před vaší konkurencí.

ANDRAS_EDITOR

Jsme licencovaní piloti UAV

DJI_0025

Zakoupit dron si může v České republice opravdu každý. Podstoupit složitý proces a stát se licencovaným pilotem už však není tak lehké. My jsme tento zdlouhavý
a komplikovaný proces podstoupili
a získali oprávnění k provozování leteckých prací.

Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě. Naše drony jsou opatřeny senzory, které detekuji překážky a v případě ztráty signálu se vrací na místo vzletu. Přestože máme nalétáno nespočet hodin, víme, že je  vždy co zlepšovat. Právě  proto každý měsíc pořádáme letecké tréninky.

vlcsnap-2018-09-15-10h12m31s241

Naše přednosti

Kreativní postprodukce

Bez kvalitní postprodukce ani ty nejlepší záběry neobstojí! Dodejte jedinečným leteckým záběrům správnou barvu, hudbu i příběh.

4K

Maximální kvalita záznamu videa ve 4K je pro nás samozřejmostí. Vychutnejte si prvotřídní rozlišení leteckých fotografií i záznamů.

Nízké náklady

Oproti jiné nákladné technice jsou drony výrazně cenově dostupnější. Ušetřete své finanční prostředky, aniž byste slevili z kvality.

Máte zájem o naše služby?

neváhejte a kontaktujte nás

Zakoupili jste si dron a nevíte si rady?

Pořídili jste si dron a nevíte, jak s ním zacházet? Využijte našich srozumitelných návodů, ve kterých
se například dozvíte, jak lze legálně s dronem létat, na co si dát při jeho užívání pozor nebo jakým vybavením jej můžete vylepšit. Využít můžete také naši leteckou školu, kde budeme pilovat vaše konkrétní schopnosti
a techniky. 

Kontaktujte nás

VIDEO? FOTKA? SPOLUPRÁCE? NEBO NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO? SMĚLE PIŠTE, TŘEBA NAJDEME SPOLEČNOU CESTU.

Close Menu
×

Cart