VAŠE VIDEOTVORBA

Veškeré rady a návody
na jednom místě

Každý se může stát tvůrcem

Spousta naučných videí

Technických informací o kamerách najdete všude spoustu. Jak se v nich ale vyznat? Sestavili jsme pro vás ty nejdůležitější rady, které vám pomůžou efektivně vylepšit vaši tvorbu.

Základy postprodukce

Postprodukce je polovinou úspěchu k vytvoření unikátního díla. I s méně kvalitním videem dokáže doslova divy! Naučte se s našimi srozumitelnými návody základy postprodukce.

DJI-Spark-f-512

Letecká škola s drony

Zakoupili jste si dron, ale neúspěšně zápasíte s jeho ovládáním? Máte strach, abyste s ním nezpůsobili nějakou nehodu? Jsme licencovaní piloti UAV a rádi vás přivítáme na leteckém tréninku.

Hromada recenzí

Jelikož se v oblasti tvorby videí a fotografií pohybujeme delší dobu, připravili jsme si pro vás kupu recenzí na produkty, které jsme již v terénu několikrát použili.

Jsme youtubeři?

Děláme to co nás baví!

Fotografie a videotvorba je činnost, která nás plně naplňuje a opravdu nás baví. Snažíme každým krokem posouvat dál a dál a nestydíme se za naší cestu, dokonce jí veřejně ukazujeme co se nám nepovedlo, co se nám povedlo, jaké nové věci jsme se naučili atd… 

Snažíme se vždy a se vším veřejně vystupovat a říkat naše pády, aby se ostatní umělci mohli posouvat skrz nás dál. Veškeré „vlogy“ a „rady“ naleznete na našem YouTube kanále, kde se snažíme jít cestou motivace skrz rozhovory, naučných videí a samozřejmě vlogů.

Už je to sice napsané v titulku, ale tuto činnost děláme z jednoho důvodu, protože nás opravdu baví. Výdělek z YouTube ani z Instagramu nemáme žádný a sdílíme pouze věci, které nás osobně sami baví, využíváme je a které mají smysl.

Takže pokud by Vás cokoliv zajímalo, neváhejte se mrknou na naše sociální síte a na závěr je třeba zmínit tu slavnou větou všech: „Tak nám napište komentár, ohodnoťte nás lajkem a dejte odběr XD“.

Kurzy pro veřejnost

Chcete se naučit natáčet jako profík? Zarezervujte si své místo na našich kurzech. Vybírat můžete z různých témat a zaměření.

Zapůjčení techniky

Jedete na dovolenou, na kterou si chcete uchovat vzpomínky,
ale nechce se vám utrácet za foťáky a kamery, které využijete jen málokdy?

Zapůjčte si akční kameru snadno a rychle! Seznámíme vás s celkovým nastavením a dáme vám ty nejlepší rady, jak získáte opravdu skvělé vzpomínky. Následně vám videa sestříháme a fotky upravíme.

ANDRAS_TEAM

PŘIDEJTE SE
K NÁM

Chcete se stát kameramanem, střihačem, zvukařem nebo grafikem? Potřebujete dostat šanci ukázat, co ve vás je? My vám ji dáme! Získejte bohaté zkušenosti, příležitost podílet se na zajímavých projektech a super kolektiv. Napište nám a předveďte všem svůj talent.

Kontaktujte nás

VIDEO? FOTKA? SPOLUPRÁCE? NEBO NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO? SMĚLE PIŠTE, TŘEBA NAJDEME SPOLEČNOU CESTU.

Close Menu
×

Cart