andras team

Kdo pro vás tvoří

#ANDRAS_EDITOR

Vizí naší značky je vytvořit po celé republice velkou skupinu kreativních umělců, kteří budou tvořit jedinečná díla a zaznamenávat vzpomínky lidí. Právě proto dáváme příležitost začínajícím tvůrcům a kreativcům, aby se připojili do našeho týmu.

Naše produkce je založena na tvorbě videí pro širokou veřejnost. Chceme ukázat světu, že opravdu každý může sdílet své zážitky.

Naše služby zahrnují zapůjčení natáčecí techniky,  postprodukci, natáčení nejrůznějších druhů videí, letecké práce s drony, různé kurzy a návody a také sdílení všech projektů do celého světa.

Náš tým

PETR ANDRÁŠKO

KAMERAMAN, STŘIHAČ

Když jsem si kupoval své první GoPro, ani mě nenapadlo, jak zásadní životní krok dělám. Kdyby ano, natočím si to.

Jmenuji se Petr Andráško a pomáhám lidem zaznamenat všechny podstatné chvíle. Zapomenout je totiž až příliš snadné. Na osoby, zážitky, a to i ty příjemné. Fotografie a videa pomáhají, aby ty důležité věci ve vaší hlavě zůstaly.

Právě proto mě videoprodukce a fotografování tolik baví. Protože díky mé práci se lidé můžou znovu zasmát nad firemním večírkem, zaslzet u svatby, vrátit se do míst, kde už byli, a připomenout si jedinečné zážitky. Mám tu jedinečnou výsadu být u toho, když se píšou dějiny. Ty malé i ty velké.

Přestože za sebou vidím obrovský kus cesty, kterou jsem ve videotvorbě ušel, nehodlám se zastavit. Chci své dovednosti a znalosti stále rozvíjet pomocí stávajících i nových projektů.

STÁŇA KRAMÁROVÁ

kreativec, copywriterka, REŽISÉRKA

Na počátku bylo slovo. Aby to slovo bylo dobré, musí ho někdo dobře vybrat. A od toho jsem tady já.

Jmenuji se Stáňa Kramárová a hledám slova pro ty, kterým zrovna chybí. Všechno za Vás neřeknu, ale dokážu vám nastavit webový obsah, sociální sítě, email marketing, sepsat e-booky a brožury, napsat čtivé články, reportáže či recenze.

S Petrem spolupracujeme zejména u větších reklamních projektů, při kterých zajišťuji obsahovou strategii spotu a konečný scénář. Má práce je založena na praktických letitých znalostech a zkušenostech v oblasti marketingu a kreativních vizích.

Při natáčení jsem tou osobou, kterou si zrovna neoblíbíte. Abych zaručila ty nejlepší snímky, budu vás neustále upravovat, opravovat a přesouvat. Ačkoliv po mém stém „znovu“ budete převracet oči, dostanu z vás to nejlepší. To slibuji.

FAQ

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

ANO! Videa, která jsou 360°, pro nás nejsou žádný problém. Specializujeme se zejména na 360°  kameru značky GoPro (GoPro FUSION). Některé z našich prací s touto kamerou najdete například na kanále Michala Kavalčíka.

Samozřejmě! A můžete si vybrat hned z několika variant. Buď mě může doprovázet osvědčený fotograf, který mé služby doplní, nebo budu tvořit fotografie i videozáznam zároveň. Je však nutné dodat, že pokud zvolíte kameramana a fotografa v jedné osobě, budete mít k dispozici samozřejmě méně snímků.

Jen tak dlouho, jak je nutné. 🙂 Záleží na druhu projektu, délce natáčení, složitosti efektů, vyřízení povolení pro bezpilotní letadlo atd. Abychom vyhověli i těm nejnáročnějším klientům, najdete v našem portfoliu bonusovou službu „EXPRES“, při níž video vytváříme zcela přednostně (např. v den svatby na večerní promítání).

Jelikož si uvědomujeme nejen vážnost legislativy, ale také nutnost bezpečnosti při leteckých pracích, dodržujeme vždy striktně veškeré právní předpisy. Dron může létat všude tam, kde máme povolení. Mějte proto na paměti, že před realizací leteckých prací musíme obstarat potvrzení k letu.

Za zeptání nikdy nic nedáte. 🙂 Cenu vždy stanovujeme podle veškerých parametrů objednávky. Před závaznou objednávkou zasíláme vždy konečnou cenu ke schválení a je jen na vás, zda službu využijete nebo ne. 

Jelikož je natáčení naší vášní, velmi rádi se s vámi podělíme o naše znalosti a zkušenosti. Trochu nám to usnadníte, když do předmětu kontaktního formuláře uvedete „rada“. Ale jinak směle pište. 🙂 

Máte dotaz?

NENAŠLI JSTE NA NĚCO ODPOVĚĎ? CHCETE SE DOPTAT? JSME TADY PRO VÁS!

Close Menu
×

Cart