NAŠE tvorba

Originální videotvorba
na zakázku

Video podle vaší představy

Plánování

Na počátku každého projektu je potřeba konkrétně probrat vaši představu a porovnat ji s našimi možnostmi. Slovo "nelze" v našem slovníku nenajdete, nové výzvy máme nejradějii.

Natáčení

Protože si uvědomujeme, že natáčení je tím nejdůležitějším bodem ze všech, dbáme na prvotřídní kvalitu záznamu. Máme k dispozici profesionální zařízení, pravidelně se školíme na nejrůznější techniky natáčení a aktuální trendy ve videoprodukci.

postprodukce

Váš projekt po natočení samozřejmě i sestříháme, doplníme vhodnou hudbou a přidáme obrazu tu správnou barvu. Finální verzi s vámi zkonzultujeme a doladíme do dokonalosti, aby se závěrečné dílo co nejvíce přiblížilo vaší představě.

Sdílení

Veškeré projekty následně sdílíme na našich sociálních sítích. Ve většině případů také tvoříme video právě z natáčení, abychom divákům přiblížili danou atmosféru.

Máme za sebou již nespočet událostí a můžeme se pyšnit známými jmény, se kterými spolupracujeme. Každá nová výzva je pro nás velkou zkušeností a vždy se snažíme odvést perfektní práci na míru klienta.

Své zkušenosti můžeme prokázat naší dlouhodobou spoluprací pro extrémní závod GLADIÁTOR RACE, ojedinělý projekt CROSSLEAGUE, natáčíme pro společnost GOPRO, vytváříme články pro světoznámou značku REDBULL, fotografujeme pro HZS MSK a spolupracujeme se spoustu YouTuberů (Veronika Spurná, Libor Podmol, Michal Kavalčík, a další…).

Základem všecho je komunikace, proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi si s Vámi sjednáme osobní schůzku, popřípadě se můžeme domluvit elektronickou formou skrz kterou jsme schopni s Vámi pořešit veškeré důležité informace.

Cena takových projektů se odvíjí od náročnosti daného projektu. Jsme plně otevření novým spolupracím, takže se s Vámi na výsledné ceně rádi domluvíme.

Natáčení

VIDEO na zakázku

Pořádáte extrémní závod, hudební festival, firemní večírek, videoklip nebo kulturní událost? My Vám nabízíme zhotovení videa a fotografií, které zachytí tu pravou atmosféru Vaší události.

Touto cestou tak můžete poděkovat Vašim partnerům a účastníkům událostí, získat větší základnu fanoušků a nebo upozornit diváky na již chystaný další ročník. Video a fotografie jsou v dnešním světě marketingu velice důležité.

Nabídka

Svatby

Nabízíme několik balíčků, které pokryjou veškeré Vaše přání. Ukázky naší práce můžete vidět níže.

  1. Základní balíček – VIDEO

Tento balíček obsahuje tzv. „trailer“, tedy krátké video (zhruba 2-3 minuty), které můžete následně umístit na internet. Dále tento balíček zahnruje dlouhý „film“, který zachycuje celý Váš den ve finální podobě (délka bývá okolo hodiny). A to není všechno, aby balíček byl kompletní, jsme schopni Vám dodat veškerý natočený materiál.

2. Rozšířený balíček – VIDEO

Obsahem rozšířeného balíčku jsou veškeré položky ze „základního balíčku“ doplněné o služby leteckých prací. To znamená, že jsme schopni Vám obstarat letecké záběry a snímky z Vaší svatby skrz školené piloty.

3. Fotografický balíček

Nezapomněli jsme ani fotografie! Neoslovila Vás nabídka svatebních videí a přejete si pouze fotografie? To pro nás není žádný problém. Nabízíme i focení s následnou úpravou fotografií.

4. MIX balíček

Všechno v jednom. Pokud nechcete hledat fotografa a kameramana zvlášť, nabízíme Vám komplexní službu, kterou pokryjeme opravdu všechno. Obstaráme Vám fotografické služby a zároveň Vám celou svatbu i natočíme.

Všechno začíná pouhým slovem. Pokud máte zájem o naše služby, nebo Vás cokoliv zajímá, neváhejte nás kontaktovat. 

Následný postup je velice jednoduchý. Na začátku si s Vámi rádi domluvíme schůzku, kde probereme veškeré informace o průběhu natáčení a Vaší představě o výsledném výtvoru. Také máme spoustu tipů na osvědčená místa, různé druhy zábavy, prodiskutujeme cenu, jaká je záloha, atd….

Poté se už o nic nestaráte. Veškeré přípravy jsou následně na nás, kdy se na Vaší svatbu perfektně připravíme.

A jak probíhá svatební den? Vždy se snažíme aby o nás novomanželé ani nevěděli a užili si jejich den co nejvíce.

Natáčení/fotografování začíná již ráno kdy se novomanželé připravují. Následuje obřad, hostina a volná zábava. Délka natáčení záleží na domluvě, nedělá nám ale problém zůstat na svatbě až do večera a zachytit tak Vaše bujaré oslavy.

Výsledek se snažíme odevzdat vždy co nejdříve. Někdy se nám poštěstí zaslat fotografie do dvou dnů, někdy to může trvat i týden. 

Cena balíčku je uveřejněna v ceníku. Záleží však na domluvě, každá svatba je jiná a každý pár má jiné požadavky, podle kterých následně stanovíme i výslednou cenu.

Podívejte se na naši práci

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE PROJEKTY, NA KTERÝCH JSME SE S RADOSTÍ PODÍLELI!

MILOVICE Gladiátor Race

Jedinečný závod, který se uskutečnil v arálu tankodromu v Milovicích.

Anet&Rudy / Svatební video

Nádherná svatba, kde jsme mohli být malou součástí a natočit celý průběh nádherného dne, kdy si Anet a Rudy řekli své „slibuji“.

TAXIS Gladiátor RACE

23. – 24. 11. 2018 – Dostihové závodiště Pardubice. Jedinečný závod, který prokáže vytrvalost a schopnosti.

Showroom nábytku ALDO

Jedinečný nábytek, který je vystaven v nádherném showroomu v Brně. Při slavnostním otevření jsme nemohli chybět ani my a celou událost jsme pro Vás zdokumentovali.

SDH Stanislavice 2018

Sezóna 2018 sboru dobrovolných hasičů ze Stanislavic. Tvrdě makali, závodili a především byli jeden tým, který společně prošel další sezónu.🚒

Terezka&Amin / Svatební video

Každá svatba je jedinečná a nádherná. Proto si nezapomeňte uchovat každý její okamžik, stejně jako Amin a Tereza. 👰🏼🤵🏼

Akademické mistrovství v TFA

Dne 5. října 2017 proběhlo v areálu kolejí VŠB-TU Ostrava již 5. ročník Otevřeného akademického mistrovství ČR v TFA.🚒

Marek&Hanka / Svatební video

Chtěli bychom touto cestou oznámit všem našim kamarádům,známým,přatelům,že dne 29.6.2018 jsme se stali manželé Salamonovi.💋

Jedinečná HASIČSKÁ POZVÁNKA

Členové SDH Stanislavice lákají na soutěž
 v požárním sportu. Jednoznačně legendární video! 💪🏻

Každý projekt je zcela jedinečný

Protože se chceme chovat férově,  nenajdete u nás žádné předražené balíčky, cenu stanovujeme na míru Vašemu projektu. Do ceny započítáváme naši hodinovou práci, amortizaci techniky, všechny potřebné licence a daň. Je třeba započítat veškeré náklady ať už na techniku, programy, dopravu, nebo přímo daň. 

Kontaktujte nás

VIDEO? FOTKA? SPOLUPRÁCE? NEBO NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO? SMĚLE PIŠTE, TŘEBA NAJDEME SPOLEČNOU CESTU.

Close Menu
×

Cart