andras_editor

My crazy life

Krůček po krůčku za svým snem, aneb můj život skrz pár vět.

Cesta za snem, aneb hasič za foťákem

Zdravím všechny, 

jmenuji se Petr a jsem zakladatelem @andras_editor. Je mi 22 let a bydlím kousek od Ostravy. Studuji nyní na Vysoké škole báňské – fakulta bezpečnostního inženýrství a zároveň pracuji také jako hasič a dokumentarista u HZS. Aby toho nebylo málo, tak jsem si rozjel svou firmu, která zachycuje Vaše vzpomínky.

Asi toho bylo stále málo, protože jsem rozjel nyní další dva projekty, které můžete sledovat na sociální síti YouTube – jedná se o projekty, které jsou zaměřeny na motivaci široké veřejnosti k tomu, aby dělali právě to co je baví nejvíce. No a největší motivací jsou pro nás právě naše vzory, proto jsem začal natáčet netradiční videorozhovory s lidma, kteří jsou pro ostatní vzory.

Druhý projekt je zaměřen na Tipy&Triky spjaté s fotografováním a natáčením. Ve videích se dozvíte jak nejlépe nastavit Váš fotoaparát, jaké programy na střih jsou nejlepší, které příslušenství je nejlepší a spoustu dalších informací.

Tak neváhejte a sledujte mě na sociálních sítích YouTube a Instagram, kde se dozvíte opravdu vše.

My story

JAK JSEM ZAČÍNAL

Moje první kamera byla akční kamera GoPro HERO3, což je už hodně dávno. Moje začátky byly opravdu krušné a kameru jsem tahal (vlastně stále nosím) vždy u sebe v kapse. Již tehdy jsem tvorbu videí a fotografování měl v  lásce, dokonce se nebojím tvrdit, že jsem závislý. Stále jsem se chtěl zlepšovat a zkoušet nové věci, každý večer jsem se díval na nejrůznější videa jak lépe fotit, jak na nové přechody, colorgrading, atd…

První takový zvrat jsem zažil, když jsem stříhal videa na požární sport. Pomaličku se má videa dostávala k veřejnosti a já jsem jen s údivem koukal, jak moc se má videa líbí. Poté mě oslovila Extraliga České republiky v požárním útoku, zda pro ně vytvořím závěrečné klipy a já s radostí souhlasil. Oblast hasičů mě provází dodnes, ale stojí za celým počátkem mé tvorby.

Následně jsem svou tvorbu rozšířil na ostatní druhy tvorby. Požárního sportu už bylo opravdu dost a já se chtěl zase posunout někam dál. Začal jsem natáčet a fotit svatby, portréty a krajinky. Na každém druhu jsem si zkoušel jiné metody a jinou technologií a strašně mě ta pestrost baví.

Střih videí

Svět YouTuberů

První příležitost pracovat pro veřejně známou osobnost jsem dostal od komika a herce Michala Kavalčíka. S Michalem jsem začal spolupracovat v roce 2017, kdy jsem začal stříhat jeho denní vlogy, nejrůznější projekty a jeho zážitky.

Za tuto šanci jsem Michalovi nesmírně vděčný a jsem opravdu rád, že ho znám osobně. Michal je opravdu skvělý člověk a má úžasný smysl pro humor. Každé video, které společně vytvoříme má dle mého názoru jedinečný rukopis díky Michalovi.

 

Postupem času jsem se dostával do povědomí dalších osobností a začal jsem spolupracovat se společností GoHD.cz, která mě požádala o sestříhání videa pro Libora Podmola. Po výměně pár emailu jsme se s Liborem dohodli na dlouhodobé spolupráci a rozjeli jsme společně jeho YouTube kanál, kde můžete vidět spoustu videí ze zákulisí závodu FMX, ale také jeho vlogy z nejrůznějších akcí.

Můj YouTube

STŘEDEČNÍ ŠKOLA

Projekt na YouTube

Naučná videa, ve kterých se dozvíte spoustu informací, které jsem já osobně získával několik let. Prozradím Vám nejrůznější nastavení, které nejčastěji využívám já osobně, jak můžete létat s drony, kterou techniku doporučujeme koupit a spoustu dalšího.

Videa vycházeji každou středu, takže to bude opravdu nálož naučných videí.

JAK NA TO?

Projekt na YouTube

Tento projekt zahrnuje rozhovory ve stylu vlogu s nejrůznějšími osobami, kteří motivují širokou veřejnost. Cílem tohoto projektu je již zmínená motivace, která je v dnešní době velice důležitá.

Dozvíte se spoustu zajímavých informací jak dané osoby začinaly, čím vším si musely projít a kolik práce je to stálo. Bonusem tohoto projektu jsou taky rady, které se dozvíte v daném videu.

Pokud máte nějaký tip, koho by jste rádi v tomto projektu viděli, neváhejte nám napsat Váš skvělý tip.

Moje VLOGY🙃

Můj život skrz YouTube

Pokud by Vás zajímala moje cesta plná zážitků, přešlapů a pádu, tak neváhejte a určitě mě sledujte na sociálních sítích, kde se dozvíte opravdu všechno.

Na mém Youtube potom naleznete spoustu vlogu, jak jsem natáčel nejrůznější projekty, jak jsem cestoval po světě, pracoval a snil své sny.

Pro někoho jen slovo, pro mě rodina

Život HASIČE

Popravdě jsem vůbec netušil, že existují sbory dobrovolných hasičů, nebo požární sport. S rodiči jsem se přestěhoval do Stanislavic, kde to všechno začalo. Zde jsem poznal opravdu skvělou partu lidí, kteří mě přijali mezi sebe a společně jsme zažili opravdu spoustu zážitků.To byly mé začátky s hasiči.

Účastnil jsem se několika závodů v závodě na 100 metrů, vyzkoušel jsem si štafetu a nakonec zůstal u požárního útoku. S našim týmem běháme beskydskou ligu, která je jedinečná díky velké škále různých tratí.

Poté jsem nastoupil na Vysokou školu báňskou v Ostravě, kde jsem si zvolil obor technika požární ochrany. Ve druhém ročníku jsem podstoupil kurz a mohl jsem nastoupit jako student na pozici hasiče. 

Byl jsem přidělen na centrální stanici Ostrava – Zábřeh, kde je opravdu špičková technika, o které se jiným může jen zdát.

Jsem strašně vděčný za tuto zkušenost u HZS, protože dá člověku opravdu moc. Až tady si člověk uvědomí, že lidské zdraví je přednější než sláva, peníze a cokoliv jiného.

Kontaktujte nás

POKUD MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ, NEVÁHEJTE NÁM NAPSAT

Close Menu
×

Cart